درباره ما

پرسیس پلیمر

پرسیس پلیمر نسل جدیدی از
نوآوری در ارائه مواد اولیه پلیمری

پرسیس پلمیر

بهترین محصولات
از بهترین پلیمرها ساخته شده اند

آیا به دنبال تامین کننده قابل اعتمادی برای مواد اولیه محصولات پلیمری خود هستید؟ تامین کننده ای که بهترین پیشنهاد را از منظر قیمت و کیفیت و بالاترین سرعت در تامین به شما ارائه دهد. ما همه آن هستیم. اما شما با پرسیس پلیمر فقط سرویس رقابتی دریافت نمی کنید بلکه ما قادر هستیم خدمات فنی و مهندسی پلیمری لازم در راستای توسعه و بهبود محصولاتتان ارائه دهیم.

این شرکت با آشنایی کامل با تجارت بین الملل و از طریق شرکا و دفاتر خود در کشورهای کره جنوبی، ژاپن، چین، مالزی، ترکیه و امارات و همچنین شناخت کامل از بازیگران اصلی مواد اولیه پلیمری در بازارهای جهانی توانسته است نقش موثری در تامین مواد اولیه پلیمری با استاندارهای خدمات روز دنیا به صنایع تولیدی داشته باشد.

بیانیه مأموریت

ارائه محصولات و راهکارهای شیمیایی و پلیمری با زنجیره تامینی چابک، منعطف و پرسرعت جهت ارائه خدمات با کیفیت در عین حال مقرون به صرفه جهت تبدیل شدن به انتخاب اول مشتریان، که همه اینها به لطف راه حل های فراگیر در راستای مزیت های رقابتی مبتنی بر دانش، ابتکار و تجربه سازمان یافته و در سایه کارکنان نوآور، سیستم مدار و کوشا، و با بهره گیری از شبکه جهانی تجارت بین الملل محقق خواهد شد.

چشم انداز

ارائه محصولات و راه کارهای نوآورانه و پایدار به مشتریان در صنعت شیمیایی و پلیمری در جهت تبدیل شدن به یکی از تامین کننده های تاثیرگذار در این صنعت از منظر چابکی و کارایی در عین به حداکثر رساندن منافع ذینفعان.

persis news and articles

آخرین اخبار و مقالات