خدمات

پرسیس پلیمر

پرسیس پلیمر نسل جدیدی از
نوآوری در ارائه مواد اولیه پلیمری

مهندسی فروش

ما در پرسیس پلیمر با ترکیبی از نیروهای فنی و آکادمیک توانسته ایم برای مشتریان خود ارزش افزوده ای به جز تامین مواد اولیه ایجاد کنیم.
در حقیقت داشتن تجربه ای ارزشمند در صنعت پلیمر و دانش مهندسی فرایند و همچنین نگاهی فاندامنتال و همه جانبه به موضوع تولید، به مشتریان خود در انتخاب بهترین راهکارها و Solution ها را ارئه می کنیم.
هدف از ارائه این دسته از خدمات فنی فقط یه دغدغه است: راندمان و سودآوری مشتریان ما افزایش پیدا کند.

در سه دسته زیر تیم مهندسی فروش ما آماده ارائه خدمات منحصربفرد به شماست:

  • انتخاب بهترین مواد اولیه
  • فرمولاسیون
  • تنظیمات فنی خطوط تولید

بهبود مدیریت زنجیره تامین

مدیریت زنجیره تامین (Supply Chain Management) یکی از کلیدی ترین بخشهای عملیاتی در سازمانهاست. این قسمت، تمامی فرایندهای موردنیاز برای انتخاب مواد اولیه مناسب، پیدا کردن سورس مناسب برای خرید، مباحث لجستیکی و راهبری محصول و رساندن مواد اولیه به خطوط تولیدی در کیفیت مناسب، مقدار مناسب و زمان مناسب را شامل می شود.

مسلما چابک سازی و بهبود مدیریت زنجیره تامین می تواند در افزایش راندمان خطوط تولیدی موثر باشد. و ما در پرسیس پلیمر با اتصال به شبکه ای گسترده از تامین کنندگان خارجی و همچنین تسلط کامل بر مباحث لجستیکی می توانیم به مشتریان خود خدمات “بهبود و چابک سازی زنجیره تامین” را ارائه کنیم تا بهترین مواد اولیه از بهترین تولیدکنندگان با بهترین قیمت در زمان مناسب به دست مشتریانمان برسد.